Bronimy tytułu!

plakat

Bielsko-Biała po raz kolejny spróbuje udowodnić, że jest najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce. W tym celu zgłosiliśmy się do 10., jubileuszowej, edycji plebiscytu Terra Flower Power. Głosowanie zacznie się 1 sierpnia o godzinie 18.00.

Organizatorzy konkursu za cel postawili sobie wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Oddanie głosu będzie jednocześnie formą podziękowania firmom ogrodniczym oraz wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie zielonych przestrzeni miejskich. Dlatego zachęcamy do głosowania na nasze pięknie ukwiecone miasto. Każdy głos jest bardzo cenny i tylko pełna mobilizacja da nam zwycięstwo oraz pozwoli na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu, kiedy to Bielsko-Biała wygrało plebiscyt Terra Flower Power.

Głosowanie zacznie się 1 sierpnia o godzina 18.00 na profilu facebook.com/inspirowani/ i będzie polegało na zostawieniu reakcji – lajków pod zdjęciami konkretnego miasta. Zwycięzcą będzie miejscowość, która zdobędzie najwięcej kliknięć lubię to.

Zakończenie głosowania planowane jest 19 sierpnia, również o godzinie 18.00. Zwycięskie miasto powinniśmy poznać 10 minut później. Miasto z największą liczbą głosów zdobędzie nagrody z puli o łącznej wartości aż 16 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że Bielsko-Biała zostało najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce w plebiscycie Terra Flower Power w ubiegłym roku. Nasze miasto zebrało w sumie 4.030 głosów i dostało w nagrodę obsadzoną wieżę kwiatową.

W weekend po otrzymaniu tytułu w Bielsku-Białej odbyło się piękne świętowanie z tej okazji. Rynek tonął w kwiatach, a wieczorem przygotowano na nim koncert z cyklu #DumnizBB, którego gwiazdą był zespół Łąki Łan.

Konkurs jest organizowany przez blog www.inspirowaninatura.pl oraz firmę Terra Group. Regulamin plebiscytu jest dostępny pod adresem https://inspirowaninatura.pl/plebiscyt2021/plebiscyt-2021-regulamin/

W galerii poniżej prezentujemy zdjęcia obrazujące jak w tym roku wygląda ukwiecone Bielsko-Biała.

Emilia Klejmont