Autobusy na Bystrzańskiej

Na zdjęciu autobus fot. WK UM w BB

W najbliższym czasie ulica Bystrzańska zyska nową nawierzchnię. Do tego momentu - ze względu na prowadzony remont - autobusy będą kursowały inaczej. Wyznaczono objazdy.

Miejskie Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że od 15 do 24 listopada będą prowadzone prace związane z wymianą warstw bitumicznych ulicy Bystrzańskiej na odcinku od ul. Olszówki do hotelu Vienna. W trakcie tych robót będzie ograniczony bądź czasowo uniemożliwiony wjazd na ulicę Bystrzańską. Wykonawca zapewni ręczne sterowanie ruchem.
Remont ul. Bystrzańskiej wymusza czasową zmianę trasy przejazdu linii nr 12 od 15 do 24 listopada wprowadzony zostanie w obu kierunkach objazd dla linii nr 12 – autobusy będą jeździły ulicami Długą – Bystrzańską oraz Partyzantów. Pominięty zostaje przystanek Bystrzańska Olszówka kier. centrum – w zamian obsługiwany będzie przystanek Długa Bystrzańska kier. Szpital Wojewódzki. Czasowa zmiana trasy przejazdu dotyczy również kursów wyjazdowych i zjazdowych z oraz do Zajezdni MZK na liniach nr 2, 10, 24 i 57.

opr. JacK 

Na zdjęciu plakat