50 lat razem

Na zdjęciu plakat fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB

6 grudnia w sali sesyjnej Ratusza w Bielsku-Białej prezydent Jarosław Klimaszewski spotkał się z małżonkami, którzy przeżyli wspólnie 50 i więcej lat. 


Prezydent złożył małżonkom-jubilatom gratulacje i życzenia oraz odznaczył ich Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Do życzeń składanych jubilatom przyłączył się również proboszcz z parafii Opatrzności Bożej ks. kanonik Andrzej Mojżeszko.


Medale i gratulacje z okazji 50-lecia wspólnego życia odebrali: Anna i Władysław Byrscy, Joanna i Grzegorz Berdowscy, Władysława i Kazimierz Dudkowie, Regina i Jan Frączkiewiczowie, Urszula i Augustyn Gadzinowie, Anna i Aleksander Kaczorowscy, Danuta i Stanisław Kapsowie, Zofia i Janusz Klimuntowie, Halina i Władysław Klisiowie, Barbara i Mieczysław Kładzkowscy, Marta i Tadeusz Kopaczowie, Anna i Janusz Kozulowie, Krystyna i Jan Krzempkowie, Bronisława i Zbigniew Kurkowie, Barbara i Stanisław Kusiowie, Grażyna i Piotr Kuśnierzowie, Małgorzata i Zdzisław Mirowscy, Irena i Jerzy Mocowie, Krystyna i Mieczysław Ogonowscy, Maria i Ryszard Romikowie, Alicja i Piotr Rzodkiewiczowie, Aleksandra i Władysław Sikorscy, Krystyna i Eugeniusz Strugaczowie, Jadwiga i Bronisław Śpiewakowie. Państwo Elżbieta i Bolesław Marszałkowie świętowali natomiast 60 lat wspólnego życia. 


Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza, mogą zgłaszać ten fakt do USC. Jubileusz należy zgłosić osobiście. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 


JacK 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie